Word een BURKELY dealer

Wil je een BURKELY dealer worden?

Dan kun je contact opnemen met een van onze onderstaande agenten.
Mocht je niet weten met welke agent je contact op moet nemen of heb je als dealer een vraag, dan kun je een mail sturen naar sales@burkely.nl

Showroom Goirle

Horsten Lederwaren - BURKELY
Nobelstraat 6
5051 DV Goirle
Nederland
+31 13 5349126
sales@burkely.nl

Onze showroom is uitsluitend te bezoeken op afspraak.

Nederland/België

BURKELY
Dick van Maanen
E: dick@burkely.nl
T: +31 6 10319371                                                                 

BURKELY
Roxanne Reniers
E: roxanne@burkely.nl
T: +31 6 51026111

         

https://burkely.nl/wp-content/uploads/2018/11/Naamloos-8-286x220.jpg

Oostenrijk/Tsjechië

FM KAMPS AGENCIES 
Frank Kamps
E: kampsagencies@kpnmail.nl

T: +31 6 24745313

//burkely.nl/wp-content/uploads/2018/11/angencies-1.jpg

DUITSLAND

ZUID
AGENTUR MIES

Nicolai Mies
E: n.mies@t-online.de
T: +49 15111673314

NOORD-WEST
HANDELSAGENTUR DENNIS ARTZ

Dennis Artz
E: dennis@agenturartz.de
T: +49 1776932440

WEST
HANDELSAGENTUR HAMANN

Matthias Hamann
E: matthias@agenturhamann.de
T: +49 1629334088

NOORD-OOST
HANDELSAGENTUR JAN BELLMANN
Jan Bellmann
E: jan-bellmann@web.de
T: +49 172986882

David Warnert
E: david-warnert@web.de
T: +49 1791320805

Zwitserland

RENE MINDER FASHION TRADE
Rene Minder
E: re.minder@hispeed.ch
T: +41 764448292

//burkely.nl/wp-content/uploads/2018/11/agents-1.jpg

NOORWEGEN

BAGOHOLIC SVERIGE AB

Johan Olausson
E: 
johan@privlab.se
T: +47 97001160

DENEMARKEN

BAGS & STUFF

Ole Lund Kofoed
E: olelundkofoed@gmail.com
T: +45 40844349