WORD EEN BURKELY DEALER

Ook een BURKELY dealer worden?

Neem contact op met een van onze agenten voor meer informatie of stuur een mailtje naar sales@burkely.nl!

Showroom Goirle

BURKELY - Horsten Lederwaren
Nobelstraat 6
5051 DV Goirle
Nederland
+31(0)13 5349126
Alleen op afspraak

Nederland/België

BURKELY
Dick van Maanen
E: dick@burkely.nl
T: +31(0) 6 10319371       

 

BURKELY
Marion Beunis
E: marion@burkely.nl
T: +31 6 51026111

Zwitserland

RENE MINDER FASHION TRADE 
Rene Minder
E: re.minder@hispeed.ch

T: +41 764448292

 

 

Hongarije

KADRO HONGARIJE 
Laszlo Gombar
E: gombar.laszlo@kadro.hu

T: +36 703319540

Oostenrijk/Tjechië

FM KAMPS AGENCIES 
Frank Kamps
E: kampsagencies@kpnmail.nl

T: +31 6 24745313

 

 

Oostenrijk

KADRO OOSTENRIJK 
Jurgen Reheis
E: juergen.reheis@kadro.eu

T: +43 557784491

Duitsland

Zuid

Leo Roith
E: leo.roith@t-online.de
T: +49 1713762072

 

 

Noord-West
HANDELSAGENT DENNIS ARTZ

Dennis Artz
E: dennis@agenturartz.de
T: +49 1776932440

 

West
HANDELSAGENT HAMANN

Matthias Hamann
E: matthias@agenturhamann.de
T: +49 1629334088

 

Noord-Oost
HANDELSAGENT JAN BELLMANN
Jan Bellmann
E: jan-bellmann@web.de
T: +49 1729868823

Denemarken

BAGS & STUFF

Ole Lund Kofoed
E: olelundkofoed@gmail.com
T: +45 40844349

Zweden

Samar O AB

Samar Omarain
E: samar@2b-business.dk
T: +47 7040404
92