Word een dealer

Wil je een BURKELY dealer worden?

Neem dan contact op met een van onze onderstaande agenten.
Mocht je niet weten met welke agent je contact op moet nemen of heb je als dealer een vraag? Stuur dan een e-mail naar sales@burkely.nl.

Showroom Goirle

BURKELY - Horsten Lederwaren
Nobelstraat 6
5051 DV Goirle
Nederland
+31(0)13 5349126
Onze showroom is uitsluitend te bezoeken op afspraak.

Nederland/België

BURKELY
Dick van Maanen
E: dick@burkely.nl
T: +31(0) 6 10319371                                                                 


BURKELY
Roxanne Reniers
E: roxanne@burkely.nl
T: +31 6 51026111

         

Zwitserland

RENE MINDER FASHION TRADE 
Rene Minder
E: re.minder@hispeed.ch

T: +41 764448292


Hongarije

KADRO HONGARIJE 
Laszlo Gombar
E: gombar.laszlo@kadro.hu

T: +36 72898001

Oostenrijk/Tsjechië

FM KAMPS AGENCIES 
Frank Kamps
E: kampsagencies@kpnmail.nl

T: +31(0) 6 24745313


Oostenrijk

KADRO OOSTENRIJK 
Jurgen Reheis
E: juergen.reheis@kadro.eu

T: +43(0) 557784491

DUITSLAND

ZUID
AGENTUR MIES



Nicolai Mies
E: n.mies@t-online.de
T: +49 15111673314




Leo Roith
E: leo.roith@t-online.de
T: +49 1713762072




NOORD-WEST
HANDELSAGENTUR DENNIS ARTZ

Dennis Artz
E: dennis@agenturartz.de
T: +49 1776932440

WEST
HANDELSAGENTUR HAMANN

Matthias Hamann
E: matthias@agenturhamann.de
T: +49 1629334088




NOORD-OOST
HANDELSAGENTUR JAN BELLMANN
Jan Bellmann
E: jan-bellmann@web.de
T: +49 1729868823

David Warnert
E: david-warnert@web.de
T: +49 1791320825

NOORWEGEN

BAGOHOLIC SVERIGE AB

Johan Olausson
E: johan@privlab.se
T: +47 97001160


ZWEDEN

AICA TRADING AB

Peter Johansson
E: pj@aica.se
T: +46 33204360

DENEMARKEN

BAGS & STUFF

Ole Lund Kofoed
E: olelundkofoed@gmail.com
T: +45 40844349